Loading...
Hizmetlerimiz2019-01-23T18:17:04+00:00

TÜM REKLAM & TANITIM İHTİYAÇLARINIZA YÖNELİK ÇÖZÜMLER

Grafik tasarım sadece çizim programlarını kullanmayı bilmek değildir. Renk tipografi yerleşim basılacak metaryel baskı tekniği ve daha birçok değişkenin aynı anda değerlendirilmesi gereken bir süreçtir. Tam da bu noktada amacımız sizi standart matbaa kalıplarından kurtarmak aynı fiyata profesyonel tasarım hizmeti de almanızı sağlamaktır.

Markanıza en uygun logo ve kurumsal kimliği tasarlıyoruz. Firmayı ürün ve hizmetlerini müşteri portföyünü bir bütün olarak değerlendiriyor tasarımı bu yönde şekillendiriyoruz.

Etkileyeci bir sunum başarılı bir projenin ilk adımıdır. Sunumlarınızı hazırlarken size tasarım desteğinin yanında bünyemizdeki mühendisler tarafından literatürel danışmanlık sağlıyoruz.

Basılı veya dijital tüm reklam metaryellerinizin tasarımını hazırlıyoruz. Basılı reklam ihtiyaçlarınızda sizleri yanlız bırakmıyor, geniş tedarik zincirimiz sayesinde en uygun maliyetli ürünleri hızlı ve uygun fiyata sizlere ulaştırıyoruz

Web ortamında kurumsal kimliğinizi yansıtacak profesyonel tasarımlara ve modern çizgilere sahip internet siteleri oluşturuyoruz. Hazır şablonların aksine siteyi oluşturan her detayı ayrı ayrı işliyor bütünlük kuruyoruz. İster kurumsal bir site isterseniz eğlenceli bir site, tek yapmanız gereken ücretsiz danışmanlığımız için bizi aramanız.

Web sitesi sadece göze hoş gelen bir tasarımdan ibaret değildir. İş yükünüzü yüksek oranda azaltabilecek olanağa sahiptir. İhtiyaçlarınıza göre doğru programlanmış bir site üzerinden müşteri takibi, ticaret, risk yönetimi vb birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı anlamak için sadece yazılım bilgisi yeterli olmaz. Ekibimizde çalışan endüstri mühendisleri ile şirket ihtiyaçlarınıza cevap verebilen aynı zamanda ASP.Net ile kodlanarak güvenli hale getirilen web tabanlı sistemler hazırlıyoruz.

Sosyal medyanızın yönetiminde size destek oluyoruz. Hem sosyal medya tasarımı hem de etkileşim konusunda çözümler sunuyoruz.

Markanızı ve ürünlerinizi tanıtmak amacı ile tüm alanlarda profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti sağlıyoruz. Mankenli mankensiz ürün çekimi, üretim tesisi çekimi, dış çekim vb. ihtiyaçlarınıza çözüm sağlamak için yanınızdayız

Etkileyici bir reklam başarılı bir pazarlamanın ilk adımıdır. Reklam filmlerinizi hazırlarken size tasarım desteğinin yanında bünyemizdeki nitelikli personeller tarafından pazarlama konusunda da danışmanlık sağlıyoruz.

Fuar vb tüm organizasyonlarınızda personel desteği sağlıyoruz. Nitelikli castımız sayesinde ihtiyacınıza uygun şekilde tercüman host hostes manken karşılama personeli garson vb. birçok alanda çalışabilecek ekip arkadaşlarımız her zaman hizmetinizdedir