Loading...
Hakkımızda2019-01-23T18:26:27+00:00

Biz Kimiz?

 6 senelik yoğun bir freelance döneminin ardından 2018 sonunda bir kaç tasarımcı, yazılımcı ve mühendis arkadaş tarafından kurulmuş genç, dinamik, standart kalıpları yıkmaya çalışan maliyeti düşürmek, hızlı hizmet vermek ve kaliteyi olabilecek en üst düzeyde tutmak için sürekli inovasyon yapan bir firmayız.

Neden Biz?

Birçok sebebi var. Çeşitli online hizmet platformlarında gücünü kalitesini ve müşteri memnuniyetini kanıtlamış bir ekibiz. 2018 armut.com verilerine göre son 12 ayın en yüksek iş kazanma oranına sahip, %98 olumlu yorum almış, ve 5 üzerinden 4,9 değerlendirme ile site tarafından tavsiye edilen hizmet veren sıfatına layık görülmüş bir ekibiz.

Tüm bunlar sizi ikna etmemiş olabilir. Bizi seçmeniz için başka sebep yok mu?
Tabi ki var. Biz sadece bilgiyar karşısında tasarım yapan bir ajans değiliz. Basılı ürünlerin üretiminde uygulamalı deneyime sahibiz. Gerektiğinde üretim sürecinde bulunur kalite kontrolü sağlarız. Standartlaşmış ve basit tasarımlar ile ucuz olduğu iddaa edilerek size dayatılan matbaa ürünlerinin aksine size özel kağıt, baskı tekniği, üretim miktarı vb. detayları belirler ve tüm bunları profesyonel tasarımlarla bütünleştirerek aynı maliyette sizlere ulaştırmak için tüm gücümüzle çalışırız.

We Thrive On Challenging Projects That Produce Bigger Rewards.

Doğru Araçlar Doğru Çözümler

Tüm dünyada kabul görmüş lisanslı tasarım araçları sağlayan Adobe firması ile çalışıyoruz

0
Müşteri
0
Teslim Edilmiş İş
0
Yıllık Tecrübe

Ekibimiz

Uğur Özen
Uğur ÖzenTasarımcı
Grafik Tasarım 93%
Matbaa Hizmetleri 86%
Anıl Adıtepe
Anıl AdıtepeMarketing Manager
Personel Tedariği 96%
Organizasyon 85%
Sercan Doyuranlı
Sercan DoyuranlıWeb Yazılım Uzmanı
Asp.net 89%
MVC 95%

Dünyanın neresinde olursanız olun biz hep yanınızdayız